Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6454
Stary 27.08.2011, 09:33
Witam.
Właśnie wróciłem z przedłużonych wakacji i mam pytanie , czy nie orientuję się ktoś czy zostały jeszcze jakieś bilety na C / ewentualnie istnieję możliwość kupna karnetu uwzględniającego mecz z Lechią? Bo na R22 mam dość daleko i nie wiem czy jest sens jechać.

Dzięki za info.
Ostatnio edytowane przez Kamil17ABG : 27.08.2011 o godz. 09:36.
Odpowiedz cytując