|
Witam.
Właśnie wróciłem z przedłużonych wakacji i mam pytanie , czy nie orientuję się ktoś czy zostały jeszcze jakieś bilety na C / ewentualnie istnieję możliwość kupna karnetu uwzględniającego mecz z Lechią? Bo na R22 mam dość daleko i nie wiem czy jest sens jechać.
Dzięki za info.
Ostatnio edytowane przez Kamil17ABG : 27.08.2011 o godz. 09:36.
|