Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2815
Stary 27.08.2011, 09:03
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Bardzo wątpię, żeby Rapid, Hapoel czy Odense zlekceważyły polskie zespoły. Dla nich jesteśmy bezpośrednią konkurencją, a nasze ligi mają porównywalny poziom i walczą w tej samej "strefie" (miejsca 16-28 rankingu krajowego UEFA).
Rapid może popatrzec w ten sposób , że gładko sobie poradził ze Śląskiem to i z Legią może . Sam nie wiem na co stać Legię w tym meczu , ale jak zagrają tak jak ze Spartakiem to ugrają z nimi 4 punkty , a przy odrobienie szczęścia ( które Legia jak na razie ma w pucharach ) nawet i 6 oczek .
Hapoel gra tragicznie na wyjazdach , w Warszawie powinien dostac kilka bramek , u siebie Legie może ograć .
Z PSV Legia może ugrać 1 punkt , ale raczej nastawiałbym się na dwie wtopy .
Już 7-8 punktów może dać awans z grupy , jeśli tylko Rapid i Hapoel będa wzajemnie remisować i dostawać baty od PSV .

Odense na pewno nas nie zlekceważy , ale Twente i Fulham ( zdecydowanie ) to już bardziej prawdopodobne . Te zespoły naprawde mają o co walczyc w swoich ligach ( nie żeby Wisla nie miała ) , przez co wątpię żeby się np oszczędzali przed pucharowymi meczami z Wisłą w swojej lidze .
Odpowiedz cytując