Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2673
Stary 27.08.2011, 08:44
poki czekamy , to chcialbym nadmienic , ze jesli w 2010 dostalismy model realu madryt z 2009 , to jakbysmy tak teraz dostali model realu z 2010 , nie byloby zle to ze wspolczesnych modeli chyba najladniejszy wzor , a te promienie wychodzace naokolo z herbu wygladaja super



gdzies w temacie pojawiala sie wizualizacja wersji wislackiej
Odpowiedz cytując