poki czekamy , to chcialbym nadmienic , ze jesli w 2010 dostalismy model realu madryt z 2009 , to jakbysmy tak teraz dostali model realu z 2010 , nie byloby zle to ze wspolczesnych modeli chyba najladniejszy wzor , a te promienie wychodzace naokolo z herbu wygladaja super
gdzies w temacie pojawiala sie wizualizacja wersji wislackiej