Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6452
Stary 27.08.2011, 08:11
Dla mnie to żadne zaskoczenie, bo tego typu rzeczy dzieją się od zawsze. Mecz o dużą stawkę, albo konkretnym rywalem jest okazją aby podlansować się w tzw. "towarzystwie".
Po drugie sama Wisła i jej kooperanci porozdawali masę biletów na APOEL i dużo właśnie takich przypadkowych ludzi poprzychodziło.
Przecież to dziecinada z tym kto jest prawdziwym kibicem - od zawsze tak jest i im częściej Wisła będzie grała o stawkę tym częściej będą takie akcje.
Czego Wy chcecie, aby przyszli jacyś dziwni ludzie na mecz dzisiaj i śpiewali że LSTK
Lepiej w mniejszym gronie, lepiej się dojedzie, odjedze, na spokoju...mnie tam piknikowszczyzna nie jest potrzebna. Klubowi bardziej to niech on zabiega - ja nie będę.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując