Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4544
Stary 27.08.2011, 08:09
Michal_1990 napisał(a):Wyświetl post
Skorża w 1 roku zdobył mistrzostwo z Wisłą, a Jovanović wszedł z Apoelem do Ligi Mistrzów.

Wydaje się, że oczekiwania niektórych wobec Maaskanta były zbyt duże, dajmy mu jeszcze trochę popracować i ocenimy go po drugim roku jego pracy - czy dokonał się postęp w grze Wisły. Może po prostu ma za słabych piłkarzy, żeby już gnoili rywali po 5:0, ale na tyle dobrych, żeby potrafili dominować w polskiej lidze - przynajmniej z drużynami pokroju ŁKS, Ruchu, Bełchatowa.


Maaskant tez zdobyl w 1 roku mistrzostywo z Wisla , przeciez kolegom chodzilo o sukces na arenie europejskiej , a ty wyjezdzasz z mistrzostwem polski...
Odpowiedz cytując