Michal_1990 napisał(a):

|
Dlatego Maaskant może okazać się lepszym trenerem od Skorży. Bo za tego ostatniego, im dłużej Wisła była pod jego wodzą, tym grała gorzej. Wszyscy mają nadzieję, że za Roberta będzie odwrotnie.
|
Zauważ, że Skorża co pół roku tracił zawodników, którym kończyły się kontrakty, a klub nie chciał ich przedłużyć.
Dodatkowo w ostatnim jego okresie przygotowawczym kontuzje mial Brozek i zdaje sie Sobol i okazalo sie, ze jestesmy w ciemnej dupie na starcie rundy - Hristov nie okazal sie zbawcą, a trener został winnym.
Michal_1990 napisał(a):

|
Dlatego Maaskant może okazać się lepszym trenerem od Skorży. Bo za tego ostatniego, im dłużej Wisła była pod jego wodzą, tym grała gorzej. Wszyscy mają nadzieję, że za Roberta będzie odwrotnie.
|
nie przesadzaj, ludzie nie są ślepi
za Litex też go mamy chwalić ? że Bułgarzy nie uderzyli dwa razy kilka centymetrów niżej ?
że sędzia nie uznał im bramki, a w rewanzu dał nam karnego w prezencie ?
mitmichael napisał(a):

|
Maaskanta to bym zganil za te krotkie rozgrywania roznych. Jest Genkov, doleci Chavez, Jaliens tez potrafi uderzyc głową i na pewno bedzie wiekszy z tego pozytek niz teraz.
|
No wlasnie jak z jaką upartością katujemy te rzuty rożne to mam wątpliwości czy Maaskant jest człowiekiem skorym do jakiś zmian taktycznych
mających na celu poprawienie naszej gry.