|
Tak trochę jako ciekawostka nasze straty finansowe w czasie gry poza własnym stadionem to 4 miliony złoty .Te wspomniane 5 mln euro to był suma jaka miał zostać przeznaczona na transfery, taką obietnice usłyszał DS i wygląda na to ze go zwyczajnie oszukano .FINAŁ BYŁ I KAZDY WIDZIAŁ WE WTORKOWY WIECZÓR .
|