Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16252
Stary 27.08.2011, 07:31
Cytat:
Też tak sądziłem na początku a i po roku , potem wszystko się samo zweryfikowało
Tyle że dziś Maciej jest mądrzejszy o wiele różnych rzeczy.Jak nie tęsknie za nim i najpewniej nie zatęsknię już nigdy, to na dziś ogarnął drużynę -to niestety muszę mu oddać.
Gość ma 39 lat, jest jednym z najmłodszych trenerów prowadzących zespół w ekstraklasie (młodszy o trzy lata jest Kafarski, o pół roku Ojrzyński i to chyba wszystko) - a ma na koncie 2 x Mistrza Polski, 2 x Puchar Polski, 1 x Puchar Ekstraklasy i awans do fazy grupowej LE. Można o nim dużo powiedzieć - że MP dla Wisły zdobywał takim składem, że wystarczyło żeby nie przeszkadzał, że PP Legii był po najgorszym sezonie w historii tego klubu od lat, że może i pokonał Spartaka, ale też wcześniej dostał po plecach od Levadii... ale w wieku 39 lat ten gość przebija sukcesami większość polskich trenerów.

Przy wszystkich jego wadach, może jednak coś w nim jest... może nawet tylko jakiś dziwny fart, że znajduje się we właściwym miejscu i we właściwym czasie... ale nawet to trzeba umieć Poza tym w moich oczach zyskał po Spartaku +100 do respektu. Nawet nie dlatego, że wygrał - dlatego, że nie bał się wystawić swój niewielki polski klubik przeciwko ruskiemu kolosowi ofensywnie i pójść z nim na wymianę ciosów. Ryzyko się opłaciło z nawiązką - nie tylko zwycięstwo, ale też dwa piękne widowiska, najlepsze od wielu, wielu lat w Legii.
Legionista
Odpowiedz cytując