Ale tu kwiatki...
"Fulham i Wisla sa na podobnym poziomie"
"2 zwyciętwa z Odense 2 zwycięstwo z Fullham które gra na kilku frontach( liga i angielskie puchary no i LE) i bynajmniej 1 zwycięstwo z Twente i Wisła miała by udane święta."
Chlopaki ja pytam co wy wąchacie?
Pare nazwisk z Fulham:
Mark Schwarzer
John Arne Riise
Phillipe Senderos
Simon Deivis
Clint Dempsey
Damien Duff
Danny Murphy
Moussa Dembele
Andrew Johnson
Tylko niech nikt nie pisze, ze "my mamy Meliksona"
