Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7340
Stary 27.08.2011, 07:16
Ale tu kwiatki...

"Fulham i Wisla sa na podobnym poziomie"

"2 zwyciętwa z Odense 2 zwycięstwo z Fullham które gra na kilku frontach( liga i angielskie puchary no i LE) i bynajmniej 1 zwycięstwo z Twente i Wisła miała by udane święta."


Chlopaki ja pytam co wy wąchacie?

Pare nazwisk z Fulham:
Mark Schwarzer
John Arne Riise
Phillipe Senderos
Simon Deivis
Clint Dempsey
Damien Duff
Danny Murphy
Moussa Dembele
Andrew Johnson

Tylko niech nikt nie pisze, ze "my mamy Meliksona"
Odpowiedz cytując