|
Dla mnie taktyka Maaskanta za bardzo opiera się na grze indywidualnej i to mnie wkurza. Nie ma wypracowanych kombinacji, wszystko opiera się głównie na Meliksonie. I stałe fragmenty gry to jest jakaś masakra, czy my coś w tym roku z nich ustrzelimy. Ja rozumiem defensywne st.f.gry, ale w naszej lidze można by było coś z tego rozegrać.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|