Michal_1990 napisał(a):

Zadając takie pytania, zaraz zostaniesz ogłoszony domorosłym trenerem, zarzucającym Maaskantowi brak kompetencji.
Niestety na tym forum jest tendencja do popadania w skrajność.
Czym innym jest napisać co się nie podoba/ martwi w grze Wisły, a innym jeżdżenie po Maaskancie jak po burej suce.
|
Nie podważam żadnych kompetencji i po Maskaancie nie jade, napisałem wyraźnie że
martwi mnie dlaczego... itd
a jeżeli uważasz że moje uwagi były podważaniem kompetencji to... chyba popadłeś w skrajność bo oznacza to, że kibic nie może na forum negatywnie skomentować żadnych poleceń taktycznych czy posunięć personalnych trenera.