Wyświetl pojedynczy post
Sivas
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4537
Stary 27.08.2011, 00:34
Michal_1990 napisał(a):Wyświetl post
Zadając takie pytania, zaraz zostaniesz ogłoszony domorosłym trenerem, zarzucającym Maaskantowi brak kompetencji.

Niestety na tym forum jest tendencja do popadania w skrajność.
Czym innym jest napisać co się nie podoba/ martwi w grze Wisły, a innym jeżdżenie po Maaskancie jak po burej suce.
Nie podważam żadnych kompetencji i po Maskaancie nie jade, napisałem wyraźnie że martwi mnie dlaczego... itd
a jeżeli uważasz że moje uwagi były podważaniem kompetencji to... chyba popadłeś w skrajność bo oznacza to, że kibic nie może na forum negatywnie skomentować żadnych poleceń taktycznych czy posunięć personalnych trenera.

Odpowiedz cytując