|
Zadając takie pytania, zaraz zostaniesz ogłoszony domorosłym trenerem, zarzucającym Maaskantowi brak kompetencji.
Niestety na tym forum jest tendencja do popadania w skrajność.
Czym innym jest napisać co się nie podoba/ martwi w grze Wisły, a innym jeżdżenie po Maaskancie jak po burej suce.
Ostatnio edytowane przez Michal_1990 : 27.08.2011 o godz. 00:25.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
|