Wyświetl pojedynczy post
Sivas
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4534
Stary 27.08.2011, 00:17
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co mnie martwi to niektóre wypowiedzi naszego trenera. Jak można powiedzieć, że będziemy mistrzem jeśli będziemy wygrywać u siebie , a z wyjazdów przywozić remisy ? W każdym meczu mamy grać o zwycięstwo ! Trzeba to wpajać piłkarzom po 1000 razy dziennie. Trener nie może mówić takich słów, że również z jednego punktu będzie zadowolony. Póki co Wisła niestety nie ma żadnego stylu.

Pozatym w takiej sytuacji zdobylibyśmy 60 punktów co mistrza raczej nie da

mnie jeszcze pare rzeczy martwi, np:

Dlaczego w ataku naszej drużyny w najważniejszych meczach jedynego napastnika gra gość który nie strzelił gola już w trzynastu kolejnych meczach?

Dlaczego doszło do takiej paranoi że rzuty rożne dla Wisły są traktowane jako okazje dla przeciwnika i oddajemy im piłkę przez jakieś śmieszne rozegranie na krótko?

i jeszcze pare innych dlaczego

Odpowiedz cytując