-ja123- napisał(a):

W bwin pracuje chyba kibic Legii. Stawki na awans z grupy:
PSV 1,80
Legia 4,50
Hapoel 5,00
Rapid 8,00
Fulham FC 2.20
FC Twente 2.30
Wisła Kraków 8.00
Odense BK 11.00
|
To juz nie ten Hapoel, zobacz kto odszedl z tej druzyny, taka wielka niewiadoma.
Za Weszło: "Z zespołu odeszli ważni zawodnicy: Ben Sahar (do Espanyolu), Itay Shechter (za 2,5 miliona euro do Kaiserslautern), Gil Vermouth (za 750 tysięcy euro, też do Kaiserslautern) oraz Eran Zahavi (za 1,7 miliona, do Palermo)"