Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4532
Stary 26.08.2011, 23:46
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post

Ile razy trzeba powtarza, że nie da się zbudować drużyny w rok
Skorża w 1 roku zdobył mistrzostwo z Wisłą, a Jovanović wszedł z Apoelem do Ligi Mistrzów.

Wydaje się, że oczekiwania niektórych wobec Maaskanta były zbyt duże, dajmy mu jeszcze trochę popracować i ocenimy go po drugim roku jego pracy - czy dokonał się postęp w grze Wisły. Może po prostu ma za słabych piłkarzy, żeby już gnoili rywali po 5:0, ale na tyle dobrych, żeby potrafili dominować w polskiej lidze - przynajmniej z drużynami pokroju ŁKS, Ruchu, Bełchatowa.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując