grogoriogreg napisał(a):

Ile razy trzeba powtarza, że nie da się zbudować drużyny w rok
|
Skorża w 1 roku zdobył mistrzostwo z Wisłą, a Jovanović wszedł z Apoelem do Ligi Mistrzów.
Wydaje się, że oczekiwania niektórych wobec Maaskanta były zbyt duże, dajmy mu jeszcze trochę popracować i ocenimy go po drugim roku jego pracy - czy dokonał się postęp w grze Wisły. Może po prostu ma za słabych piłkarzy, żeby już gnoili rywali po 5:0, ale na tyle dobrych, żeby potrafili dominować w polskiej lidze - przynajmniej z drużynami pokroju ŁKS, Ruchu, Bełchatowa.