|
Grupa Legii:
Bardzo silne PSV (1/4 poprzedniej LE o ile kojarzę), klub na poziomie Spartaka.
Hapoel ostatnio punktował w LM, w eliminacjach rozwalił Ekranas bez problemu (znacznie łatwiej niż Wisła SKonto, a to też jakiś wyznacznik... Legii).
Rapid - widziany ze Śląskiem.
W zasadzie każde miejsce jest możliwe. Jak zagramy jak ze Spartakiem - możemy awansować z pierwszego. Jak zagramy tak jak gramy w lidze - zajmiemy ostatnie miejsce. Z Rapidem sobie poradzimy mam nadzieję, bardziej obawiam się Hapoelu, bo coś czuję, że ta ekipa będzie grać w grupie na poziomie PSV.
Wisła - medialnie fajniej niż nasza grupa, ale sportowo masakra. Twente moim zdaniem jest lepsze od Spartaka i PSV, Fulham może być w nieosiągalny, a może być do zremisowania/wygrania u siebie, a Odense bym nie lekceważył. Zdecydowanie nie.
Generalnie Legia ma szanse na awans, ale może być ostatnia, a Wisła jak awansuje to moim zdaniem przebije nasze mecze ze Spartakiem. Ma mega ciężko.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|