Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 26.08.2011, 23:11
Natasza - ok, ale ja mam totalnie spaczony gustTzn spaczony jeśli chodzi o większość.
Lubię oryginalne imiona ale nie z kosmosu - Natasza spełnia ten warunek
Ale o co innego mi chodzi - Konrad - po co ta ankieta?Bo jeśli podoba Ci się to imię ,to pytanie 'ludu' i sugerowanie się wynikiem to żena
Ale jeśli masz 'wojnę' i chcesz mieć jakąś podpórkę na nie to rozumiem
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując