Natasza - ok, ale ja mam totalnie spaczony gust

Tzn spaczony jeśli chodzi o większość.
Lubię oryginalne imiona ale nie z kosmosu - Natasza spełnia ten warunek

Ale o co innego mi chodzi

- Konrad - po co ta ankieta?Bo jeśli podoba Ci się to imię ,to pytanie 'ludu' i sugerowanie się wynikiem to żena

Ale jeśli masz 'wojnę' i chcesz mieć jakąś podpórkę na nie to rozumiem
