Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7334
Stary 26.08.2011, 23:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Do Anglii to bukuj lot i to są całkowite koszty+ bilet, autobus to na pewno kilkaset zeta + bilet+trza coś jeść i pić
Holandia - tu wciskasz gaz na bramkach w Krk i hamulec w Enschede - samochodem w 5 osób to pewnie z 200 + bilet + żarcie

Odense - tu chyba największy problem bo nie wiem czy od nas prom bezpośrednio tam płynie - teoretycznie najdroższy wyjazd.
Ale jaki prom ? 100 km dalej się jedzie - bardzo przyjemny autostradowy wyjazd.
Odpowiedz cytując