Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
7334
26.08.2011, 23:06
1q2
napisał(a):
Do Anglii to bukuj lot i to są całkowite koszty+ bilet, autobus to na pewno kilkaset zeta + bilet+trza coś jeść i pić
Holandia - tu wciskasz gaz na bramkach w Krk i hamulec w Enschede
- samochodem w 5 osób to pewnie z 200 + bilet + żarcie
Odense - tu chyba największy problem bo nie wiem czy od nas prom bezpośrednio tam płynie - teoretycznie najdroższy wyjazd.
Ale jaki prom ? 100 km dalej się jedzie - bardzo przyjemny autostradowy wyjazd.
zajacek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zajacek
Znajdź inne posty napisane przez zajacek