Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7332
Stary 26.08.2011, 22:58
Edson napisał(a):Wyświetl post
Po tym jak FC Vaduz wyeliminował Vojvodine Nowy Sad to trzeba uważać nawet na mistrza Liechtensteinu Nasze szanse upatruję w tym, że zachodnie kluby nie traktują poważnie LE. Jeśli kuchenki awansowały rok temu z grupy Juve, ManCity i Salzburg to my tymbardziej możemy.
Vaduz jest z Lichtensztajnu ale gra w lidze szwajcarskiejCo prawda na dziś w drugiej ale to ekipa w pełni profesjonalna a nie 'piekarze' jak w lidze L.

A z tym 'tym bardziej' to właśnie jest problem.Amica wystrzelała się w pucharach a w lidze to każdy lamus mógł ją ograć, do tego oni mieli Juve i ManC dla których LE to poniżenie a Salzburg był rozbity wewnętrznie.

My mamy Odense - zadziora, Fulham który zna swoje miejsce w szyku i wie że do LM dalej niż z Krakowa do Londynu i Twente które co prawda miało inne plany ale jednak dla nich LE to nie jest upokorzenie
Może być obiektywnie trudniej niż grając z trochę rezerwami Juve czy MC.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując