Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4531
Stary 26.08.2011, 22:52
Jedyne co mnie martwi to niektóre wypowiedzi naszego trenera. Jak można powiedzieć, że będziemy mistrzem jeśli będziemy wygrywać u siebie , a z wyjazdów przywozić remisy ? W każdym meczu mamy grać o zwycięstwo ! Trzeba to wpajać piłkarzom po 1000 razy dziennie. Trener nie może mówić takich słów, że również z jednego punktu będzie zadowolony. Póki co Wisła niestety nie ma żadnego stylu.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 26.08.2011 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując