tarantulaw2 napisał(a):

|
Ale to nie jest powód, by uważać Ich za cioty.
|
Po tym jak FC Vaduz wyeliminował Vojvodine Nowy Sad to trzeba uważać nawet na mistrza Liechtensteinu

Nasze szanse upatruję w tym, że zachodnie kluby nie traktują poważnie LE. Jeśli kuchenki awansowały rok temu z grupy Juve, ManCity i Salzburg to my tymbardziej możemy.