Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7328
Stary 26.08.2011, 22:48
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie nie ma się co napalać na jakieś awanse itp.To ma być poligon który pozwoli nam za rok uniknąć takich występów jak z Litexem czy Apoelem na wyjeździe
Zespół ma zagrać z zębem ale nie na hura i nie skompromitować się - na tyle liczę.Natomiast priorytet jest jeden i nazywa się polska liga

Tak więc grać na luzie, uczyć się ale priorytet LIGA - Wisła nie jest zespołem który może grać na obu frontach na 100%

CO do priorytetów to w pełni sie z Tobą zgadzam.Wisła musi sie scalać ,tak zeby zrobic zespoł a tego nie da sie dokonac poprzez mecze w Kielcach czy Bielsku.To Puchary i starcie z kims z Europy pokazuje czy trener ma jakies taktyki i potrafi je wykorzystac.

Natomiast my narazie spokojnie grajmy i zobaczymy na ile ten zespoł jest w stanie sie pokazac z zespolami z Danii czy Holandii.
Tez nie nastawiam sie na zadne awanse-chce zobaczyc pilke ktora bedzie dalece inna niz ta z Nikozjii czyli bez starchu i madrze do przodu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując