zizou napisał(a):

|
- "Lech" nie ma takich defensywnych pomocników jak Legia czy Wisła; czy myślisz że - mówię o naszej lidze, nie o rozgrywkach europejskich - Sobolewski & Wilk albo Borysiuk & Gol & Vrdoljak nie poradzą sobie w większości meczy z pressingiem?
|
ale od kiedy defensywni pomocnicy maja sobie radzic z pressingiem? Oni mają chyba stosowac pressing, a radzic musza sobie raczej gracze ofensywni i rozgrywajacy. Jezeli za rozgrywanie biora sie defensywni to nie jest zbyt dobrze.