Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16246
Stary 26.08.2011, 22:41
zizou napisał(a):Wyświetl post
- "Lech" nie ma takich defensywnych pomocników jak Legia czy Wisła; czy myślisz że - mówię o naszej lidze, nie o rozgrywkach europejskich - Sobolewski & Wilk albo Borysiuk & Gol & Vrdoljak nie poradzą sobie w większości meczy z pressingiem?
ale od kiedy defensywni pomocnicy maja sobie radzic z pressingiem? Oni mają chyba stosowac pressing, a radzic musza sobie raczej gracze ofensywni i rozgrywajacy. Jezeli za rozgrywanie biora sie defensywni to nie jest zbyt dobrze.
Odpowiedz cytując