|
Nie miałem w rekach ale czytałem coś kiedyś. Odświeżona wersja Wildfire, poprawili wyświetlacz ktory bys kiepski i jeszcze jakies drobiazgi.Osobiscie chyba bym wolał telefon na Androidzie, a Nokie jak wiadomo na Symbianie są.Zależczy czego oczekujesz od telefonu.
piekna zaba w podpisie
|