Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 26.08.2011, 22:23
fantom chicago napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie sie dowiedzialem,ze Natasza to ruskie zdrobnienie od Natalii . No prosze , czlowiek uczy sie przez cale zycie...
a Sasza to zdrobnienie od czego?kto wie?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując