3 glebokie wdechy i luzowac...
Na ocene Maaskanta jest jeszcze czas..
Twierdze ze ta druzyna nie nadaje sie jeszcze na LE a przeszla do niej bez jakiegos wiekszego problemu.. Wiadomo roznie bylo... Ale ogarniajac to nawet na chlopski rozum widaomo sklad jest dopiero co wymieniony w 90% ,nie wiem czego sie spodziewacie

?
Wody zimnej na glowy i cierpliwosci..
1906% wsparcia panie Maaskant.
ociec Ciemka napisał(a):

Tak Yaroc - Maaskant jest ofiarą własnego sukcesu
|
3 kraty browara


