Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4529
Stary 26.08.2011, 22:21
3 glebokie wdechy i luzowac...
Na ocene Maaskanta jest jeszcze czas..
Twierdze ze ta druzyna nie nadaje sie jeszcze na LE a przeszla do niej bez jakiegos wiekszego problemu.. Wiadomo roznie bylo... Ale ogarniajac to nawet na chlopski rozum widaomo sklad jest dopiero co wymieniony w 90% ,nie wiem czego sie spodziewacie?
Wody zimnej na glowy i cierpliwosci..
1906% wsparcia panie Maaskant.

ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Tak Yaroc - Maaskant jest ofiarą własnego sukcesu
3 kraty browara
Ostatnio edytowane przez Glazik : 26.08.2011 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując