Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7319
Stary 26.08.2011, 22:18
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Panowie ochłoncie....

Fulham-zespol poza naszym zasiegiem ,sredniak swojej ligi...Premiership a wiec jak na nas za dobry.Graja szybko,i sa wybiegani a my ruszamy sie jak wóz z węglem.Ja tutaj szans nie widze, moze jakis remis i 1 punkcik u nas.

Twente- u siebie gonia PSV i Ajax czyli zespoly abolsutnie poza naszym zasiegiem , 3 sila w Holandii ,a w lidze ostatnio pokonali Hereenven 5;1.Szans tez nie widze ,bo graja podobnie jak Fulham ,i podobnie moze jakis remis na R22.

Odense-tutaj sa szanse,zwlaszcza wygrac ten pierwszy mecz z nimi na R22 za niedlugo.To byly super start i zaliczka.Ale oni tez maja pewnie takie zdanie o nas,a ich kapitan nawet nas nie kojarzy.Zobaczymy choc Dunczycy wydaja sie tu byc zepsolem na ktorym mozna nabic minimum 4pkt.

wiec :
1pkt z Fulham,1 z Twente i 4pkt z Odense,w sumie 6pkt ,ciezko bedzie z tym wyjsc z grupy.

ALe Amika grala super odmieniona rok temu ,moze i my sie rozkrecimy.
Gdyby te zespoły oceniać w perspektywie dwumeczu , najlepiej o LM to jest tak jak piszesz.Fulham i Twente by nas stuknęło , z Odense można by powalczyć.
Ale to grupa LE, trochę inna inszośćJA tak na prawdę najbardziej obawiam się...Duńczyków.Pięknie klepnęli Panatinaikos, LE to dla nich będzie 'święto we wsi'. Mistrz im nie grozi bo Kopenhaga ma rezerwacje więc rzucą wszystkie siły na te rozgrywki i na nich możemy się najbardziej naciąć.
Pozostała dwójka oczywiście piłkarsko mocniejsza zdecydowanie ale wśród nich widzę szansę na jakąś niespodziankę.

Jak dla mnie nie ma się co napalać na jakieś awanse itp.To ma być poligon który pozwoli nam za rok uniknąć takich występów jak z Litexem czy Apoelem na wyjeździe
Zespół ma zagrać z zębem ale nie na hura i nie skompromitować się - na tyle liczę.Natomiast priorytet jest jeden i nazywa się polska liga
Zresztą podobnie by było gdybyśmy grali w LM
Generalnie wyniki czy w LE czy LM jeśli chodzi o grupę, dla Wisły zawsze powinny być drugorzędne bo żadnych z tych rozgrywek nie zawojujemy.
Tu trza szukać stylu - nie bronić się w 11 czekając na farta ale próbować kąsać.Ciśnienie to ma być w takich meczach jak z Litexem czy Apoelem bo to gra o kasę i przyszłość klubu - w grupie to ma być 'fun' a nie ciśnienie.

Tak więc grać na luzie, uczyć się ale priorytet LIGA - Wisła nie jest zespołem który może grać na obu frontach na 100%
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując