Nie wiem czy pamiętacie, ale jeszcze niedawno próbowaliśmy grac w piłkę, nawet graliśmy nie dwoma, a jednym DMem. I każdy się wkurzał, że klepiemy tę piłkę bez sensu i nic z tego nie ma. Czyli ładnie ,a zarazem skutecznie grac nie potrafimy.No nic na to nie poradzimy bo taki jest potencjał kadrowy.,
Jak zaczęliśmy grać bardziej na kontrę i wyrachowanie przynajmniej zaczęliśmy w lidze punktować

I tak już zostało. Przyszedł czas na APOEL, okazało się, że poukładana drużyna, przy okazji umiejąca grać piłką no i nas pogonili. I gdzie tu błąd trenera...
Trzeba się zgrywac, plus wymienić tych co mają wstręt do gry na 1- 2 kontakty i czekać na dalsze efekty.