Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4526
Stary 26.08.2011, 22:07
ja jestem absolutnie przeciwny zwolnieniu Maaskanta, ale sami musicie się zgodzić:
- nie potrafimy zdominować przeciwnika - czy gramy z Podbeskidziem, Widzewem, Skonto, nie potrafimy siąść na nich choćby na 10 minut, żeby nie wiedzieli co się dzieje
- pressing - mało, właśnie tak wygrywa się ze słabszymi rywalami, siada się na nich od początku i nie wiedzą co się dzieje kopiąc po autach (dokładnie tak, jak my w Nikozji )
- gra bez piłki - oprócz Ilieva i Meliksona to raczej nie istnieje - tak wiem, to raczej inwencja zawodników, ale Maaskant powinien im to wpajać

praca, praca, praca
Odpowiedz cytując