Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michal1989
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6445
Stary 26.08.2011, 22:02
Ja mam takie pytanie... Jak otworzą tą nową trybunę klub udostępni abonamenty jakieś czy coś (coś takiego jak było po powrocie z Suchych Stawów - abonament chyba na 4 mecze), w Krakowie będę dopiero od października i idealnie by mnie takie coś urządzało. Dzięki za odpowiedź.
ZKS NAFTA JEDLICZE
Odpowiedz cytując