|
Ja mam takie pytanie... Jak otworzą tą nową trybunę klub udostępni abonamenty jakieś czy coś (coś takiego jak było po powrocie z Suchych Stawów - abonament chyba na 4 mecze), w Krakowie będę dopiero od października i idealnie by mnie takie coś urządzało. Dzięki za odpowiedź.
|