|
(Mam nadzieje ze mi sie sezony nie pomylily, ale moze nie - )
pamietacie, jak po Levadii mielismy chyba 7 wygranych z rzedu na poczatek ligi? tez juz Skorzy wpychali szampany do lodowki, a jak sie skonczylo?
to jest jednak strasznie irytujace, jak dziennikarze nie potrafia zachowac zimnej głowy.. Lech zdobywa w 4 kolejki tyle samo punktow co Śląsk, i tak teraz patrze...
i Śląsk i Lech wysokie wygrane z ŁKSem
i Śląsk i Lech wygrane z Ruchem
Śląsk robi punkt na Górniku, Lech przegrywa
Lech przywozi 3 punkty z Bełchatowa, a Śląsk z Łazienkowskiej!
Lech gra tylko lige, Śląsk jeździ po Europie...
dlaczego żaden dziennikarz nie podnieca sie swietna gra Śląska w lidze?!
|