Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4522
Stary 26.08.2011, 21:12
Czekam kiedy wreszcie Wisła w lidze, zagra 2 napastnikami w ataku. Skończyły sie mecze z Apoelami gdzie ze względów taktycznych graliśmy tylko jednym. Ale do jasnej cholery gramy teraz w buraczanej lidze i może w końcu chociaz u siebie przy R22 przestaniemy grać jednym wysuniętym Genkowem tylko bardziej ofensywnie ?
Odpowiedz cytując