|
Panowie ochłoncie....
Fulham-zespol poza naszym zasiegiem ,sredniak swojej ligi...Premiership a wiec jak na nas za dobry.Graja szybko,i sa wybiegani a my ruszamy sie jak wóz z węglem.Ja tutaj szans nie widze, moze jakis remis i 1 punkcik u nas.
Twente- u siebie gonia PSV i Ajax czyli zespoly abolsutnie poza naszym zasiegiem , 3 sila w Holandii ,a w lidze ostatnio pokonali Hereenven 5;1.Szans tez nie widze ,bo graja podobnie jak Fulham ,i podobnie moze jakis remis na R22.
Odense-tutaj sa szanse,zwlaszcza wygrac ten pierwszy mecz z nimi na R22 za niedlugo.To byly super start i zaliczka.Ale oni tez maja pewnie takie zdanie o nas,a ich kapitan nawet nas nie kojarzy.Zobaczymy choc Dunczycy wydaja sie tu byc zepsolem na ktorym mozna nabic minimum 4pkt.
wiec :
1pkt z Fulham,1 z Twente i 4pkt z Odense,w sumie 6pkt ,ciezko bedzie z tym wyjsc z grupy.
ALe Amika grala super odmieniona rok temu ,moze i my sie rozkrecimy.
|