zizou napisał(a):

|
Ten mecz to również wskazówka dla innych drużyn, jak grać z "poznaniakami"; wysoko pressingiem, bez zostawiania miejsca na rozegranie. Drużyny, które czekały na nich głęboko cofnięte solidarnie dostały bęcki w poprzednich kolejkach.
|
Racja. Poglądowa lekcja by Adaś Nawałka. Jeśli inni trenerzy nie będą eksperymentować po swojemu tylko odwzorują jego taktykę powtórzą wynik z Amiką. Do tej pory amatorzy zostawiali im tyle miejsca, ze taki geniusz "szybkości" jak Stlilic kręcił kółeczka w środku boiska przez nikogo nie atakowany. A tak skończyło się babci sranie.
Gdzieś sie pochowali ci zachwyceni Amiką z pierwszych 3 kolejek gdy grała z amatorami, zdobywająca bramki ze spalonych i w dodatku podwójnych.