Wyświetl pojedynczy post
Lord W.
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Gród Kraka >>SVS<<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 26.08.2011, 21:00
Ja dałem córce na imię Karolinka - decyzja żony (na drugie Jadwiga - decyzja moja). Syn: Stanisław (Ksawery) - tu nie dopuściłem nikogo do głosu. Umowa była taka, że żona daje imiona żeńskim, ja męskim potomkom i tak też się stało.
Wisła Alcohooligans
Odpowiedz cytując