Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4520
Stary 26.08.2011, 20:58
Heero napisał(a):Wyświetl post
..... ale póki co mam jeden ogromny zarzut do naszych zawodników/ Maaskanta - ZERO gry bez piłki.
Jak to zero gry bez piłki!? Przecież jak przeciwnik gra piłką to my gramy bez piłki, no nie? Z Apoelem mieliśmy 70% gry bez piłki a nie żadne kurva "zero"!




A tak serio, to pełne poparcie grogoriogreg.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując