Heero napisał(a):

|
..... ale póki co mam jeden ogromny zarzut do naszych zawodników/ Maaskanta - ZERO gry bez piłki.
|
Jak to zero gry bez piłki!? Przecież jak przeciwnik gra piłką to my gramy bez piłki, no nie? Z Apoelem mieliśmy 70% gry bez piłki a nie żadne kurva "zero"!
A tak serio, to pełne poparcie grogoriogreg.