|
Ja mogę mówić, że Wisła zdobędzie majstra, bo jestem z Wielkopolski, a że kibicuję Wiśle, to mam przechlapane, więc mieszkam na terenie wroga i doświadczyłem już ich kultury kibicowania...
Losowanie mogło być gorsze pod względem sportowym, ale lepsze w sferze medialnej, w sumie nie jest źle.
|