|
Kolejny w ostatnim tygodniu mecz, który pokazał że wygrywa drużyna której bardziej się chce. W czwartek Legii bardziej się chciało w LE niż Spartakowi, dziś Górnikowi o wiele bardziej się chciało niż "Lechowi".
Ten mecz to również wskazówka dla innych drużyn, jak grać z "poznaniakami"; wysoko pressingiem, bez zostawiania miejsca na rozegranie. Drużyny, które czekały na nich głęboko cofnięte solidarnie dostały bęcki w poprzednich kolejkach.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
|