Temat
:
Imię dla dziewczynki.
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline
#
11
26.08.2011, 20:01
Wlasnie sie dowiedzialem,ze Natasza to ruskie zdrobnienie od Natalii . No prosze , czlowiek uczy sie przez cale zycie...
fantom chicago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fantom chicago
Znajdź inne posty napisane przez fantom chicago