Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 26.08.2011, 19:44
fantom chicago napisał(a):Wyświetl post
Gdy moj mlodszy mial sie urodzic tez mnie nachodzilo na jakies staropolskie imie.Myslalem , aby syna nazwac Mieszko lub Gniewko , lecz na szczescie moja zonka zrypala mnie rowno , mowiac , ze beda z niego brechtac do konca zycia i w ten sposob zostal Eryk . A tak , zeby nie bylo off topu , rowniez uwazam , ze obydwa imiona zbyt ruskie , proponuje Natalia ( jak moja ukochana chrzesniaczka ) .
a Natalia to niby jakie?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując