Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7305
Stary 26.08.2011, 19:21
Trzecia siła ligi holenderskiej (za Ajaxem i PSV), trzecia siła ligi duńskiej (za duetem z Kopenhagi) i średniak ligi angielskiej. Grupa porównywalna z tą, jaką mieliśmy w sezonie 2006/07 (Blackburn, Nancy, Basel i Feyenoord). Na pewno nie jesteśmy na straconej pozycji i nie oszukujmy się, ale ta grupa jest dużo łatwiejsza od tej jaką miały kuchenki w zeszłym sezonie.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując