|
miałem 8 lat temu dylemata miedzy Nataszą a Tamara.wybrałem drugą opcję.ale Natasza mi się również podoba.zresztą moim zdaniem rosyjskie imiona zarówno meskie jak i damskie sa bardzo ladne.podejrzewam,ze wiele osób odrzuca je z "urzędu" wlaśnie za rosyjskość i woli wybrać jakieś Nikole czy inne Pamele.nie dajmy sie zwariowac i nie widźmy wszędzie polityki.z resztą rosyjskie powinny nam byc bliższe.w końcu też jesteśmy Słowianami
dziękuję za uwagę
|