|
Mówiłem o tym tydzien temu, że nie wygraja. I mówiłem też, że z Rudnevsem pewnie bedzie jak z Searnasem(czy jakos tak), wystrzeli a potem dlugo dlugo nic. Lech mial slabeuszy na poczatek, i na dodatek akurat wtedy trafil z forma, ale juz w PL wszyscy wiedzieli kto bedzie mistrzem.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|