Zienczuk8 napisał(a):

|
O ile się nie mylę to jest ta drużyna, która ograłaby APOEL na Cyprze, ma najlepszego strzelca w lidze od jakis 160 lat, praktycznie zdobyła już w 4 kolejce mistrzostwo Polski.. a tymczasem w razie naszego jutrzejszego zwycięstwa ( "eksperci" nie mogą sobie tego wyobrazić) doskoczymy do tych gigantów futbolu na 1 punkt! niebywałe.
|
Nie znasz się, nie od 160 tylko od co najmniej 2011 lat. Przecież w Puszczy Noteckiej grali w piłkę już przed Chrystusem.
PS. no i Kopernik była z Poznania
