Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7303
Stary 26.08.2011, 18:56
Ważne aby połączyć grę w pucharach z Mistrzostwem Polski (bo tylko ono Nas interesuje) w lidze. I tu dobra nowina, właśnie Amica wtapia w Zabrzu (a pomyśleć że np Sz. Kol.thechris/pozdrawiam/ już tyle nam tu pisał o jej potędze).
Ważne abyśmy patrzyli na siebie i gromadzili tak doświadczenia w pucharach z zespołami lepszymi bądź co bądź od siebie , jaki gromadzili punkty w lidze tak aby obronić mistrzostwo na koniec sezonu.
Łączenie LE i nasze ligi udanie jest mozliwe. Upieram sie że jest to realne i nie musimy iść w ślady Amici z ubiegłego sezonu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.08.2011 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując