Myślałem że wejście Wodeckiego dobije Amikorza do ziemii ale nasi gAlakticos przegrają jedynie 0:2

mnie też cr. zwisa zupełnie ten sezon musi byc ich wreszcie koniec remake'ów oszukać przeznaczenie ...
ale abstrahując od wyniku z gry Amica nic nie ma zupełnie nic totalna padaka czekam jedynie na wytłumaczenie w jutrzejszej prasie dlaczego taka manianę dziś odwalają bo na pewno jakieś jest (sic)