Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16228
Stary 26.08.2011, 18:51
Myślałem że wejście Wodeckiego dobije Amikorza do ziemii ale nasi gAlakticos przegrają jedynie 0:2 mnie też cr. zwisa zupełnie ten sezon musi byc ich wreszcie koniec remake'ów oszukać przeznaczenie ...
ale abstrahując od wyniku z gry Amica nic nie ma zupełnie nic totalna padaka czekam jedynie na wytłumaczenie w jutrzejszej prasie dlaczego taka manianę dziś odwalają bo na pewno jakieś jest (sic)
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
Odpowiedz cytując