Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16225
Stary 26.08.2011, 18:45
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
....a parachy 1:1
nie wiem jak inni , ale mi zwisają wyniki parchów , i tak będą gonić ogony

a Zagłębie ma na tyle mocny personalnie skład , że gdy zaskoczy może się rozkręcic jak Śląsk w zeszłym sezonie .

Wychodze z założenia że czym więcej remisów w lidze tym lepiej , niech rywale tracą punkty na lewo i prawo
Odpowiedz cytując