Teqcontroller napisał(a):

nie wiem jak inni , ale mi zwisają wyniki parchów , i tak będą gonić ogony
a Zagłębie ma na tyle mocny personalnie skład , że gdy zaskoczy może się rozkręcic jak Śląsk w zeszłym sezonie .
Wychodze z założenia że czym więcej remisów w lidze tym lepiej , niech rywale tracą punkty na lewo i prawo