Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
16223
26.08.2011, 18:39
Tak tak Lubin rzecz jasna
Lublina dłuugo jeszcze nie zobaczymy w TME choć jak amatorzy z ŁKS-u trafili
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk