djjamajczyk napisał(a):

Amica gra takie gówno ,że na Cyprze by z 5 na każde piętro lodówki dostali ...
Faktycznie poprzedni rywale ale byłi amatorami albo fatalnie dysponowani juz taki Lublin (który nota bene jest za nisko jak na grę) im stanął w gardle.
|
Według Iwana klub z Wielkopolski pokonałby APOEL

.
Taka prośba do Pablo, żeby zmienił już swojego avatara, bo nie mogę patrzeć na tego człowieka.