Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16222
Stary 26.08.2011, 18:38
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
Amica gra takie gówno ,że na Cyprze by z 5 na każde piętro lodówki dostali ...
Faktycznie poprzedni rywale ale byłi amatorami albo fatalnie dysponowani juz taki Lublin (który nota bene jest za nisko jak na grę) im stanął w gardle.
Według Iwana klub z Wielkopolski pokonałby APOEL .
Taka prośba do Pablo, żeby zmienił już swojego avatara, bo nie mogę patrzeć na tego człowieka.
Odpowiedz cytując