|
Się okaże czy ich przyciśnie od początku czy nie. Górnik gra dzisiaj bardzo dobrze, więc niech Lech zaatakuje mocniej, to może dostanie jeszcze jedną bramkę z jakiejś kontry. Nie chcę nikogo wychwalać po 45 minutach meczu i to w dodatku jednego, czas pokaże co będzie dalej, ale Tomik może być ciekawym zawodnikiem.
|