Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16204
Stary 26.08.2011, 18:01
Się okaże czy ich przyciśnie od początku czy nie. Górnik gra dzisiaj bardzo dobrze, więc niech Lech zaatakuje mocniej, to może dostanie jeszcze jedną bramkę z jakiejś kontry. Nie chcę nikogo wychwalać po 45 minutach meczu i to w dodatku jednego, czas pokaże co będzie dalej, ale Tomik może być ciekawym zawodnikiem.
Odpowiedz cytując